Antalya bina temizliği Tek temizlik

Antalya bina temizliği Tek temizlik

Antalya bina temizlik şirketlerine web sitesine girerek oradaki telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bizim ile iletişim kurmanız halinde almak istediğiniz temizlik hizmeti hakkında detaylı bilgi veririz. Şirketimiz sizlere detaylı bilgi aktarımı yaptıktan sonra istediğiniz gün ve saatte randevu veririz. Antalya bina temizlik şirketleri olarak temizlenmesini istediğiniz alanda sizlere kimyasalların veya organik temizlik malzemelerinin tercih hakkını sunarız. Temizlik esnasında kullanacağımız toz bezi, temizlik süngeri, tel, cam bezi gibi malzemeleri müşterilerimizin gözünün önünde açarak sıfır kullanırız. Hijyende sınır tanımıyoruz. Örneğin, mutfakta kullanılan maddeleri banyoya veya tuvalete karıştırmıyoruz. Her yerin kovasını ve temizlik malzemelerini ayrı tutuyoruz. Nerede temizlik yaparsak yapalım vermiş olduğumuz temizlik hizmetinde en iyiyi ve güveni sağlayacağımızı garanti ediyoruz.

ANTALYA BİNA TEMİZLİK FİRMALARI HİZMETLERİ

Bina temizliğinde isteğe göre düzenli gelerek sürekli temizliği sağlamaktayız. Devamlı müşterilerimiz için özel kampanyalar yaparak ayrıcalıklı faturalar hazırlamaktayız. İsteğe bağlı olarak özel makinelerimiz ile buharlı temizlik işlemi gerçekleştirmekteyiz. Binanızın sadece içini değil dış cephesini de isteğe bağlı olarak temizliyoruz. Antalya bina temizlik firmaları olarak merdiven temizliği yaparak isteğe göre parlatma işlemini de gerçekleştirmekteyiz. Evinize açılan ilk kapı olan apartman kapınız ile temiz bir başlangıç yapmanızı sağlıyoruz. Antalya bina temizlik firmamızı tercih ederek temiz bir başlangıç ile evinize girebilirsiniz. Binanızın temizliğini tek bir personel tarafından yapmaktayız. Bütün temizlik araç ve gereçlerini firmamız olarak biz karşılamaktayız. Her hafta aynı gün ve saate gelerek düzenli temizlik ile hijyeni elden bırakmıyoruz. Asansör temizliğine kadar en ince ayrıntılara dikkat ediyoruz. Bina sakinlerini rahatsız etmemek adına su alma işini sırayla evlerden karşılamaktayız.

ANTALYA BİNA TEMİZLİĞİNDE KULLANILAN MALZEMELER

Havlu ve paspaslarımızı suyu emen kaliteli bezlerden kullanmaktayız. Temizlik kova takımlarını özel olarak seçmekteyiz. Akmış çöp suları kalıntıları için çamaşır suyu ve yüzey dezenfektanı kullanmaktayız. Çekçek, kürek, cam sil, fırça, paspas kullanmaktayız. Asansör temizliğinde zarar vermemek adına kimyasal madde yerine nemli bez tercih ediyoruz. Antalya bina temizliği olarak temizlik sonunda parfüm ile imzamızı atıyoruz. 

Top