Antalya Yangın Temizliği

Ev ve işyerlerinde çıkan yangınlar çok büyük maddi ve manevi kayıplara neden olabilmekedir.  Çıkan yangın her ne kadar küçük çaplı iken müdahale edilmiş olsa dahi yangının izlerini silmek son derece zordur. Özellikle ev ve iş yerlerinde gerçekleşen yangınlarda yangından dolayı ortaya çıkan is ve duman eşyaların üzerine sinmektedir. Yangın sebebi ile eşyaların üzerine sinmiş olan is ve dumanın mobilyalardan çıkarılabilmesi için köklü bir temizlik yapılması gerekmektedir. 

Antalya temizlik şirketi Tek temizlik olarak yangın temizliği hususunda da sizlere yardımcı olmakta, yangının sebep olmuş olduğu izleri silmekteyiz. Mobilyalarınızın üzerine derinlemesine temizlik uygulamaktayız. 

Personellerimiz ve çalışanlarımızın tamamı temizlik hizmeti konusunda son derece profesyonel olmakta, yaşamış olduğunuzun yangın felaketinin izlerini ofis ve iş yerinizden tamamen silmektedirler. Firma olarak kullanmakta olduğumuz temizlik ürünlerin tamamı organik yapıda ürünler olup mobilyalarınızı hassasiyetle temizleyecektir.

Yangın temizliği sonrasında evdeki küçük hasarların giderilmesi ve eşyaların kirli ve isli görünümünden kurtulması için yapılması zorunlu bir takım hususlar bulunmaktadır. Bu hususların başında duvarların silinmesi yahut boyanması, ev teksili ürünlerinin yıkanması, cam, kapı ve pencere gibi yüzeylerin silinmesi, koltuk ve halıların yıkanmasıdır. Halı ve koltukları silmek yangın sonrasında atılabilecek en yanlış adımların başında gelmektedir. Çünkü özellikle koltuklarda döşemelere işleyen ağır koku ve is silme işlemi sırasında tamamen çıkmadığı gibi, aynı zamanda  yayılabilmektedir.

Tek temizlik ailesi olarak, Antalya temizlik şirketleri arasında 16 senedir temizlik sektöründe sunmakta olduğumuz hizmetler ile tanınmayız. Köklü bir firma olmanın sağlamış odluğu tecübe ile yıllardır başta Antalya olmak üzere Burdur, Isparta gibi çevre illerde de temizlik hizmeti sunmaktayız. Firma personellerimizin iş dağılımları deneyim sahibi yahut uzman oldukları alanlara göre gerçekleştirilmekte, bu sayede kalite korunmaktadır. Tek temizlik olarak sizi başınıza gelmiş felaketin izlerinden minimum zarar ile kurtarmayı başaracağız. Tek temizlik firması olarak sunmuş olduğumuz fiyatların Antalyanın en uygun fiyatları olduğu konusunda garanti veriyor, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz.

Tek temizlik olarak hizmetlerimizden yararlanmak ve indirimlerimizden haberdar olmak için web sitemiz üzerindeki adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Top