Antalya Apartman Temizliği

Apartman ve site temizlik hizmetleri için apartman yönetimleri günümüzde genellikle sürekli personel çalıştırmayı tercih etmemektedir. Bu durumun temel sebeplerinden birisi temizlenecek alanın çokluğu ve kalabalık olması sebebi ile birkaç temizlik görevlisinin bu temizlik işlemlerini tek başlarına yapmasının mümkün olmaması. Bir diğer durum ise sürekli olarak çalışacak temizlik görevlilerinin apartman yönetimine son derece maliyetli olmasıdır. Bu sebeple bina temizliği konusunda temizlik firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Gün içerisinde pek çok insanı bulunduğu yerler olması sebebiyle bina temizliği bir nebze zor kabul edilse de personel sayısının arttırılması ile çok rahat bir şekilde üstesinden gelinebilecek bir hizmet türüdür.

Tek temizlik ailesi olarak 16 yılı geçkin bir zamandır, başta Antalya'nın Konyaaltı ilçesi olmak üzere Lara, Alanya gibi pek çok ilçede temizlik hizmeti sunmaktayız. Apartman ve site temizliği hususunda son derece deneyimli olan ekip arkadaşlarımız gerçekleştirecekleri titiz çalışmalar ile ailenizin çok daha hijyenik bir ortamda yaşamasına imkan sağlayacaklardır. Bu işlemler için en doğru seçim Antalya temizlik şirketleri arasından TEK Temizlik.

Bina temizliği denildiği zaman pek çok insanın aklına yalnızca merdivenlerin süpürülmesinden ve silinmesinden ibaret bir temizlik gelmektedir. Oysa bina temizliği sırasında korkulukların, apartman duvarlarının, kapı ve pencerelerin, kapı ve pencere pervazlarının temizlenmesi gerekmektedir. Her gün yüzlerce kişinin temas etmekte olduğu asansörlerin ve apartman kapılarının temizliği ise çok daha önemlidir. Mikropların insanlardan insanlara geçişine çok müsait olan bu ortamların temizliğine çok daha önem verilmesi gerekmektedir.

Tek temizlik ailesi olarak Antalya bina temizliği konusunda en deneyimli ve en hijyenik firma olmanın teminatını vermekteyiz. Temizlik işlemlerimizin tamamında halkı sağlığını önemsemekte hijyenik bir ortam bırakmanın gayesini gütmekteyiz. Firma olarak kullanmakta olduğumuz temizlik malzemelerinin tamamı organik yapılı bileşenlerden elde edilmiş olup temizlenen yüzeylerde tortu ve kalıntı bırakmamaktadır. Çocuklarınızın ve sizin sağlığınızı önemsemekte, çevreye uyumlu ve duyarlı temizleyiciler tercih etmekteyiz.
Tek temizlik ailesi olarak bina temizliği işlemlerinizde yüzde yüz memnuniyet garantisi sunmaktayız. Web sitemiz üzerinden bizimle doğrudan iletişim kurabilir, fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Tek temizlik firması olarak kaliteli ve hijyenik temizlik için çalışmaktayız. 

Top