Kepez Yangın Temizliği Tek temizlik

Kepez Yangın Temizliği Tek temizlik

Kepez yangın temizliği, yaşanan felaketler sonrasında yaşam alanlarının eskisi gibi kullanılır hale gelmesi için profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bu konuda yapılacak olan işlemler ve kullanılacak olan malzemeler deneyimli ekip ile tedarik edilir. En kısa sürede içinde yaşam alanları kullanılabilir hale getirilir. Yangın sonrasında olan kokunun alandan atılması için özel malzemeler kullanılmaktadır. Bu sayede yangın sonrası temizlik ile istenilen sonuca kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Yangının bıraktığı izlerin tek tek silinmesi ve alanda bulunan eşyaların ayıklanması konusunda son derece hassas davranılmaktadır. Yangın sonrası temizlik işleri yeterli deneyime ve bilgiye sahip olan ekibin alana girip ortamı denetlemesi ile başlar. Bütün eşyalar tek tek incelenerek kullanıma uygun olup olmadığına bakılır. Eşyalar ayıklandıktan sonra yangının ardından kalan is sorununun çözümü için en etkili deterjanlar ile alanın silinmesi sağlanır.

Kepez inşaat temizliği, insanların gözünde büyüyen bu temizlik türünü deneyimli kadrosu ile en iyi şekilde sunmaktadır. Personellerin her biri alanında uzmanlaşmış bireylerdir. Temizliğe başlamadan görevlendirilen personel alana girerek gerekli malzemelerin tespitini yapıp iş paylaşımı yaparlar. Malzemeler tedarik edildikten sonra temizliğe başlanır. Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp cam kazıyıcı yardımıyla temizlenir. Daha sonra camlar özel aletlerle silinir. Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntıları önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılır sonra noktasal  olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlar ile temizlik yapılır. Tuvalet, lavabo ve mevcut fayanslar uygun kimyasallar ile temizlenir. Mutfak dolaplarının içini ve dışının temizliği yapılır. Son olarak zemin tekrardan silinerek işler bitirilir.

Kepez dış cephe temizliği, uzman ekip tarafından yapılan bir temizliktir. Çoğu zaman yağmur suları rüzgar ve beraberinde gelen çevresel etkenler, tozlar ve kimyasal atıklar dış cephelerde iz bırakır bunu kalıcı hale getirmemek için yerinde müdaheleler ve uygun temizlik malzemeleri kullanılır. Dış cephe temizliği yapılmış ve yapılmamış yapılar arasında ciddi bir fark vardır. Dış cephesi temizlenen binalar daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olurlar. Firmamız dış cephe ne olursa olsun bütün yüzeylerde gerçekleştirilebilecek envantere ve teknolojik alt yapıya sahiptir.

Top