Manavgat İnşaat,Yangın ve Mağaza Temizliği Tek temizlik

Manavgat İnşaat,Yangın ve Mağaza Temizliği Tek temizlik

İnşaat sonrası temizlik için son teknoloji ile geliştirilmiş ekipmanlar kullanmaktayız. Bu ekipmanların kullanılması için gerekli eğitimleri alan deneyimli personellerimiz profesyonel hizmet vermektedir. Temizlikte kullanmış olduğumuz ekipman ve temizlik malzemeleri firmamız tarafından karşılamaktayız. Temizlenecek mekânın büyüklüğüne göre usta sayısını ayarlayarak temizliğin kısa sürede ve zamanında bitmesini sağlamaktayız.Özellikle içeride eşya bulunurken yapılan tadilatlarda, temizlik sırasında kullanılacak olan malzemelerin seçiminde dikkat edilmesi gerekmektedir.Özellikle ticari mekânların temizliğinde kaliteli ve zamanında biten temizlik önemlidir. Çünkü bu meknın temizlenip bir an önce düzenin kurulması gerekmektedir.Manavgat inşaat temizliği firması olarak kaba pislikleri kısa sürede temizleyip ince temizliği de özenle yaparak kısa sürede sizlere teslim etmekteyiz. 

Yangın sonrası çok profesyonel bir temizlik yapılması gereklidir. Manavgat yangın temizliği firması olarak ustalarımız ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Yangından oluşan izleri gidermek için firmamız temizlik sırasında duvarların ve tavanları yeniden boyamaktadırlar. Hasarlı bölgeler olduğu için boya sırasında duvarların tahribatını da gideren malzemeler kullanmaktayız. Malzeme seçimi çok önemlidir eğer kalitesiz malzemeler kullanılırsa lekeler tekrar ortaya çıkmaktadır. Yangın izlerinden dolayı iki üç kat boya yapılarak ancak istenilen görüntüye ulaşmaktayız. Mekânda bulunan eşyalar ise vakumlu temizleme cihazlarıyla temizlenmektedir. Yangından dolayı oluşan is kokusu da ekibimizin tecrübeleriyle giderilmektedir. Temizliğin ardından eşyalar kurutulmaktadır. Kıyafet gibi eşyalar ise kuru temizleme ile temizlenmektedir. En son detaylı bir temizlik yapılarak mekânı sizlere teslim etmekteyiz.

Mağaza temizliği çalışanların sağlığı için oldukça önemlidir. İşveren ve çalışanlar bulundukları ortamların temiz olmasını isterler. Aynı şekilde gelen müşterilerde ortama göre kendilerini daha rahat hissederler. Uzman personellerimizle kaliteli bir hizmet vererek siz değerli müşterilerimize bunun garantisini de vermekteyiz. Genellikle bu tür mekânların ayda bir kes temizlenmesi gerekmektedir. Ancak mağaza sahibinin istediğine bağlı olarak temizlik sayısı değişiklik göstermektedir. Manavgat mağaza temizliği firması 7/24 hizmet vermekteyiz. Sağlığa zarar vermeyen temizlik maddeleri kullanarak cam, yer, dolap gibi gerekli tüm alanların temizliğini detaylı olarak yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Top