Konyaaltı ev temizliği TEK Temizlik

Konyaaltı ev temizliği TEK Temizlik

Genel olarak çalışan hanımlar ve çocuklu ev hanımlarının tercih ettiği ev temizletme işleri büyük bir sektör haline dönüşmektedir. Bu çalışmalar sırasında kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veren firmalar hep tercih sebebi olmaktadır. Konyaaltı ev temizliği firması olarak temizlik hizmeti verdiğimiz tüm evlerde kaliteli ve güler yüzlü hizmet önceliğimiz olmuştur. Becerikli ve hamarat personellerimiz yılların tecrübesi ile temizlik yaptıkları evlerde % 100 hijyen garantisi ile hizmet vermektedir. Evlerin tüm odaları, mutfak, banyo, wc ve zeminleri mikroptan arındıran kimyasal temizlik maddeleri kullanarak temizlik hizmeti verilmektedir. Evlerinizde tertemiz bahar havası yaşatmak için kıyı, köşe her yer mükemmel şekilde temizlenmektedir.

İnşaat Temizliği

Son zamanlarda büyüyen toplu konut ve inşaat alanlarındaki evlerin temizliği hassas ve tecrübeli personel tarafından yapılmalıdır. Zemin ve evin her yerinde beton, kireç kalıntıları zor koşullarda çalışma gerektirir. İnşaat temizliği Konusunda uzman olan firmamız bu konuda sizlere garanti müşteri memnuniyeti ile temizlik hizmeti vermektedir. Zor çalışma şartlarında yapılmasına rağmen evlerinizin her yeri pırıl pırıl oturabilecek durumda sizlere teslim edilecektir. Temizlenmez görünen tüm kir ve inşaat kalıntılarının temizlenmesinde değişik kir ve kalıntılara uygun kimyasal temizlik malzeme ve ekipmanları kullanılmaktadır. Yapılan temizliğin sonunda tüm dost ve arkadaşlarınıza evlerinizi gönül rahatlığı ile açabilirsiniz.

Zemin Temizliği

Diğer temizlik işlerine nazaran daha teferruatlı ve titiz çalışma gerektirir. Amacına ve uygulama yapılacak alana uygun olarak değişik makine ve kimyasal temizlik malzemeleri kullanılır. Farklılık gösterse de Zemin temizliği yapılacakalanlar genellikle bankalar, okullar, iş merkezleri, kurumsal şirketler gibi insanların sık girip çıktığı alanlardır. Bu tür yerlerde zemin temizliği görsel olarak önem taşımaktadır. Firmamız bu tür temizlik alanlarında işinde uzman personel çalıştırmaktadır. Zeminlerin çizilmemesi ve görselliğin bozulmaması önemlidir. Zemin temizliğinde Kullanılan yıkama, kurulama ve cilalama makinaları firmamız tarafından temin edilmektedir. Yıkama ve kurulama esnasında herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için tüm tedbirler alınmaktadır. Tüm temizlik işlerinde olduğu gibi zemin temizleme işlerinde de firmamız sizlerin profesyonel çözüm ortağıdır. En uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmetinizdeyiz.

Top