Konyaaltı ev temizliği TEK Temizlik

Konyaaltı ev temizliği TEK Temizlik

Konyaaltı Ev Temizliği

Temizlik günlerinde etrafa baktığımızda işe nerden başlayacağımızı bilemeyiz. Daha başlamadan düşüncesi ile yoran temizliği şimdilerde Konyaaltı ev temizliği ekibine bırakarak zamanın tadını çıkartabiliriz. Ay içerisinde belirlediğimiz gün ve zaman dilimleri içerisinde bizler işlerimizin başındayken ya da hafta sonu gezisindeyken eve gelen ekip tüm temizliği yapmaktadır. Ekip ilk olarak beyaz eşyaları yerlerinden çekip zeminleri temizlemekte ve sonrasında eşyaların iç temizliğini de yapmaktadır. Sonrasında mutfak dolaplarını yağlarından arındırarak hijyenik hale getirmektedirler. Sırası ile misafir odası halısı, koltuk takımı, kapısı ve camları, banyo ve tuvalet fayans ve lavaboları, çocuk odası, balkon derken en ufak bir köşe dahi bırakmadan tüm temizlik kısa sürede yapılmaktadır.

Ev, ofis, alış veriş merkezi, farika temizliği, apartman temizliği gibi tüm temizlik hizmetleri uygun fiyatlara güvenilir ve garantili olarak sunulmaktadır. Birçok kişi tarafından kullanılan apartmanlarda ortak kullanım alanlarının her daim temiz olması arzu edilmektedir. Bunun içinde bina yöneticileri işi riske atmayarak bu konuda özenle çalışan kişilere işi teslim etmektedir. Merdiven boşlukları, katlardaki camlar, doğalgaz boruları, elektrik ve su sayaçlarının tozlarının alınması, asansör temizliği gibi tüm temizliklerin arzu edildiği şekilde yapılıp yapılmadığının kontrol edilmesi de sağlanmaktadır. Temizlik gün ve saatlerinin bulunduğu çizelge bina girişine asılmakta ve bu sayede bina sakinleri de bu durumu arzu ettikleri şekilde kontrol edebilmektedirler.

Diğer temizlikler kadar önemli olan ve gerekli özenin gösterilmesi gerektiği zemin temizliği için kullanılan makine ve ekipmanlar çizilme, zedeleme gibi zararlar vermemesi gerekmektedir.  Özellikle de şimdilerde tüm evlerde kullanılan parkelerin farklı renk ve kalitelerde olması temizliği yapacak kişilerin bu konular üzerine gerekli bilgiye sahip olmaları gerektiğini göstermektedir. Temizlikler de kullanılmak üzere hazırlanacak olan ilaçların da içerisine koyulacak kimyasalların oranları renk değişikliği ve çizilmeler olmaması adına önemli olmaktadır. Yine aynı şekilde parkelerde şişme olmaması için fazla sulu temizlik yapılmaması kullanılacak olan bezlerin kaliteli mikrofiber bez olmaları gerekmektedir. Sizlere yardımcı olmak için günün her saatinde hazır olarak bekleyen bir ekibin olduğunun bilincinde olup, temizliğe başlamak yerine hemen iletişime geçmelisiniz.

Top