Antalya zemin temizliği TEK Temizlik

Antalya zemin temizliği TEK Temizlik

Teknik imkanlara sahip olmakla birlikte kaliteli malzeme kullanımıyla birlikte kısa süre içinde tüm mekanların ve bölgelerin temizliği yapan firmamız Antalya temizlik firmaları arasında da en iyiler arasında yer almaktadır. Deneyimli ekiplerimizle birlikte ev, ofis veya çok daha büyük alanların temizliklerinde kullanılan malzemeler ve işleyişlerde çok kaliteli bir işlemin olmasını beraberinde getirmektedir.

Büyük olmasının yanı sıra genellikle bahçeli olan villaların temizlikleri her bakımdan zor olmaktadır. Bundan dolayı belirli periyotlarla temizlik hizmetlimiz bulunmaktadır. Firmamızla iletişim kurulması halinde villaların sahip olduğu özelliklere uygun bir şekilde tüm temizlik işlerini yapmaktayız. Belirtilen gün ve saatte uygun bir şekilde işleyişe sahip olmamızda tercih edilmemizde önemli oranda rol oynamaktadır. Kullanılan temizlik malzemeleri AB standartlarında olmakla birlikte hiçbir şekilde zemin veya duvarlara zarar verilmemektedir. En hassas yerlerin dahi temizlenmesi sağlanırken sahip olunan dip köşeli temizliklerimizde Antalya villa temizliği hizmetlerinin vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Bunların yanında sadece villa içi değil, villa dış bölümü de ekiplerimiz tarafından temizlenen yerler arasındadır. Bilinmektedir ki villa açısından kirliliğin oluşmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi toz ve toprak girişine çok müsait olmasıdır. Belirli bir alanın olması durumunda da çok sık bir şekilde villaların kirlenmesi söz konusudur. Banyo ve tuvalet temizlikleriyle birlikte tüm odaların silinmesi ve süpürülmesi sağlanırken merdivenlerinde yıpratılmadan temizlenmesi mümkün olmaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde çeşitli temizlik araçlarımızda işleyişlerin basit olmasını sağlamaktadır.

Villa dışında ev, ofis, inşaat, havuz, yat, otel gibi çeşitli hizmet alanları bulunmakla birlikte yapılan temizliklerde zemin önemli olmaktadır. Parke veya tahta olabilen villa zeminlerinin silinmesi, temizlenmesinde kullanılan kimyasal maddelerin etkileri de bilinmelidir. Firmamız tarafından sağlanan Antalya zemin temizliği hizmetlerinde kullanılan tüm ürünler doğal olmakla birlikte hiçbir şekilde olumsuz bir durumun oluşabilmesine izin vermemektedir. Bununla birlikte zeminde kalkma, yıpranma, yırtılma ya da solma gibi bir durumun olması da söz konusu değildir. Yüzeysel anlamda yapılan işlemler neticesinde çok daha parlak bir zeminin ortaya çıkması söz konusu olurken çok aşırı su ile yıkanmasına ya da temizlenmesine de gerek olmamaktadır. 

Top