İbradı dış cephe temizliği Tek Temizlik

İbradı dış cephe temizliği Tek Temizlik

İbradı zemin temizliği işlemlerinizi zemininizin yapısına göre özenle yapmaktayız. Her zeminin kendine göre farklı yapısı bulunmaktadır. Bizde şirketimiz ve çalışanlarımız olarak öncelikle zemininizin yapısına bakıyoruz ve daha sonra temizlik işlemlerimizi ona göre yapıyoruz. Örneğin doğal taşları temizlemek diğer zeminlere göre daha çok dikkat ve özen ister. O yüzden çamaşır suyu veya sentetik yapılı temizleyicileri kullanamazsınız. Bizde İbradı zemin temizliği şirketi olarak daha doğal yapıdaki, zarar vermeyecek malzemeler ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sanayi alanlarının zeminlerinde kullanılan artık ev ve iş yerlerinde de kullanılmaya başlanan epoksi kaplamalı zeminler için ise daha farklı zemin temizleme ilaçları kullanmaktayız.  Bu malzeme hijyen ve görünüş açısından çok kullanışlıdır. Ama temizleme işleminde de bir o kadar dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunlar sizlere verdiğimiz birkaç örnek. Anlaşılacağı üzere şirketimiz üsten temizleme yapıp bırakmıyor. Zemininizin yapısına göre malzeme teçhizat kullanarak gerekli özen ile temizlik yapıyor. Bizim amacımız yaptığımız iş sonucunda müşterilerimizin memnuniyet sağlayabilmesi. Bu sayede sektörde farklı ve iyi olmayı başardık.

İbradı Koltuk Yıkama

Sizler evlerinizde yâda iş yerlerinizde kirlenen koltuklardan ve çıkmayan lekelerden şikâyetçi iseniz İbradı koltuk yıkamayı arayarak bu sorununuza kolayca son verebilirsiniz.  İbradı koltuk yıkamaistediğiniz adrese gelerek koltuklarınızı olduğu yerde en son teknolojik aletler ve en iyi kimyasallar arcılığı ile hiç zarar vermeden temizlemektedir. Yapmış olduğumuz temizlik yüzeysel olmayıp koltuk kumaşının yapısına ve türüne göre derinlemesine temizlenmektedir. Koltuğunuzda oluşan lekelere kadar en ince ayrıntılara inilmektedir. Sizde yazdan kışa kıştan yaza yapacağınız temizlemeler de bizimle bağlantı kurarak koltuklarınızı ilk alınmış haline geri getirebilirsiniz.

İbradı Ev Temizliği

Evinizi ister yarım ister tam gün İbradı ev temizliği şirketimizi arayarak temizletebilirsiniz. Cam, kapı, mutfak, kış temizliği, yaz temizliği istediğiniz her türlü temizlik sağlanmaktadır. İbradı ev temizliği şirketimiz isteğe bağlı olarak iki veya tek kişi ev temizliğine gelmektedir. Seçim tamamen müşterimizin talebine bağlıdır. Çalışanlarımız işlerinin en profesyonelidir. Gözünüz arkada kalmadan evinizi iç rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz.

Top