Antalya Kaş ev temizliği Tek Temizlik

Antalya Kaş ev temizliği Tek Temizlik

İyi bir temizlik firması denince akla gelen ilk şey, firmanın güvenilirliliği olması gelir. Neden güvenilir olması gerekir? Çünkü temizliğinin yapılması gereken yer, temizlik firması personelinin eline teslim edilmektedir. Önemli eşyalarınız, malzemeleriniz onlara emanet ediliyor. O nedenle, temizlik hizmetlerinizi teslim edebileceğiniz firmanın ve elemanlarının, güvenilir kimseler olması şarttır. Firma almış olduğu temizlik işini laiki ile yapması gerekir. İşi verdiğinizde gözünüz arkada kalmaması gerekir. Firmanın işlerini kimyasal temizlik malzemelerini kullanması gerekmedikçe, daha çok buhar sistemi kullanarak temizlik yapması gerekir. Temizlik işlerimizi yaparken, mümkün olduğu kadar kimyasal temizlik malzemeleri, kullanmamaya özen gösteriyoruz. Kaş zemin temizliği, kimyasal temizlik ürünlerin, insan sağlığına zarar verebileceği ve çeşitli alerjik hastalıklara sebep olacağı düşüncesi ile en aza indiriyoruz.

Kaş Ev Temizliği

Bölgemizde en kaliteli hizmeti sunan firmamız, Kaş ev temizliği işlerini alış veriş merkezleri, kamu binaları ve evlerinizde en kaliteli hizmeti vermektedir. Bu hizmeti verirken en kaliteli malzemeler kullanarak, işinde özenle seçilmiş, işinin uzmanı eğitimli personellerle yapmaktadır. Temizlik işlerimizi kamusal hizmet anlayışı ile yapmakta olup, iş ciddiyetimizden ve verdiğimiz güvenden asla ödün vermemekteyiz. İşimize ve müşterilerimize olan saygımız, temel prensiplerimizin başında yer almaktadır. Temizlik işlerini laiki ile yapmayan firmalar, çok kısa zamanda yok olmaya mahkûmdur. Çünkü müşteri işinin kaliteli ve özveriyle yapılmasını ister. Kalitesiz personel ve kalitesiz malzemelerle bu işi yapmaya çalışan merdiven altı firmalar, uzun ömürlü olmamaktadır. Bir işi aldıklarında, eline yüzüne bulaştırarak, hem müşteriyi, hem de kendilerini rezil etmektedirler ve bu nedenle sektörden silinmektedirler. Bu firmalara, iş ve taviz verilmemelidir.

Koltuk Yıkama Hizmeti

Firmamız Kaş koltuk yıkama, iş yeriniz ve evinizdeki koltukları, buharlı ve vakumlu yıkama sistemini kullanarak, koltuklarınızı ilk günkü gibi tertemiz ve yeni görünümüne kavuşturmaktadır. Koltuklarınızdaki lekeleri, ilaç ve kimyasal temizlik malzemeleri kullanmadan vakum ve buhar sistemi ile itinayla temizlemektedir. Bu hizmetleri bizden almak ve sizde sağlıklı bir ortama kavuşmak isterseniz, internet üzerinden iletişim adreslerimiz ve telefonumuza ulaşarak, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Temel prensibimiz siz sayın müşterilerimizin memnuniyetidir. Memnuniyetinizi çevreniz ve yakın dostlarınızla paylaşarak, sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmamıza vesile olabilirsiniz. Kaliteli hizmet almak için mutlaka bize uğrayınız.  


Top