Kepez Yangın Temizliği  Tek  temizlik

Kepez Yangın Temizliği Tek temizlik

Yangın, ev yada iş yerlerinde büyük çaplı hasar ve zarara yol açabilir. Büyük yada küçük çaplı yangınlardan sonra kullanılacak mekanda restorasyon ve temizlik çalışmaları gerekmektedir. Kepez Yangın Temizliği böyle bir felaketle karşılaşmamanızı dileyerek, yaşanmış bu tür durumlarda size yardımcı olarak evinizi yada iş yerinizi temizleyip yaşanılabilir hale gelmesinde yardımcı olmamaktadır. Öncelikle yapılması gereken havalandırma işleminden hemen sonra, kurum temizliği yapılarak olası zehirlenmelerin önüne geçilmesi hedeflenir. Ardından yangından etkilenmiş ve is oluşan tüm yüzeyler özel temizlik malzemeleri ile temizlenerek hijyenik hale getirilir. Az hasar görmüş, yangın sonrası is e maruz kalan tüm eşyalar yine özel malzemeler ile temizlenir. Ayrıcalıklı ve çok kapsamlı bir titizlik isteyen, bu tür zarara uğramış  mekanlarda firmamız uzman ekip ve ekipmanları ile hizmetinizdedir.

Kepez Temizlik

Uzman personeli, son teknoloji makina ve cihazları, her türlü kir ve leke ile mücadele eden temizlik malzemeleri ile Kepez temizlik hayatınızın her alanında yanınızda size yardımcı olmak için , yılların tecrübesi ile hizmetlerine devam etmektedir.  Ev, işyeri, ve her türlü mekanda size sağlıklı ve yaşanabilir ortamlar hazırlar, temiz ve hijyenik mekanlarda kaliteli zamanlar geçirmenize yardımcı olur. Kalite ve güveni bir arada sunan firmamız garantili temizlik, uzman ekip ve uygun fiyatlarla çalışmayı kendine misyon edinmiştir.  Temizliğini yaptırmak istediğiniz mekan için bizimle iletişime geçip, randevu oluşturmanız yeterlidir.

Kepez Daire Temizliği

Boş yada dolu he türlü dairenin, detaylı temizliği yine Kepez daire temizliği ile hizmet vermektedir. İnşaat sonrası boş daireleriniz, tavandan tabana, cam, kapı, balkon, zeminler, duvarlar, banyo ve mutfak dolapları, banyo ve tuvalet ıslak zeminleri ve diğer her bir nokta, özenle temizlenerek oturuma hazır hale getirilir. Hali hazırda oturduğunuz dairelerinizde, sizin talepleriniz doğrultusunda dip köşe temizlenerek, konforlu, temiz ve hijyenik bir mekan oluşturulur. Firmamıza ulaşarak randevunuzu oluşturabilir, günlük,  haftalık veya aylık periyodlar halinde hizmet alabilirsiniz. Garantili ve en uygun fiyatlarla, tecrübeli ve uzman ekimiz ile,  kepez temizlik hizmetleri olarak hayatınızı kolaylaştırır ve size zaman kazandırırız.

Top