Manavgat inşaat temizliği Tek Temizlik

Manavgat inşaat temizliği Tek Temizlik

Manavgat temizlik olarak firmamız geçmiş yıllardan beri hizmet vermektedir. Tecrübeli ekibimiz, işin de titiz çalışmasıyla size gereken ilgiyi göstererek bu sektör de en iyi olmak için çaba sarf etmektedir. Ev, ofis, fabrika, otel ve birçok alan da temizlik işi yapılmaktadır. Amacımız reklamlarla değil tavsiyelerinizle büyümek olduğundan işimizi en iyi yapan ve sizleri memnun eden personellerle yolumuza devam ederiz. Gündelikçi bayan lafından ziyade işlerimizi büyüterek firmamız size profesyonel bir işleyiş sunmak için bu alan da en iyi olmayı hedeflemiştir. Vasıfsız eleman çalıştıran firmalara nazaran gelen şikayetler doğrultusunda da sizler için uygun fiyatlarla, işinde uzman ekibimizle sizlerin ihtiyaçları doğrultusun da hizmet vermekteyiz.

Yapılan işin ev sahibi tarafından beğenilmesi gerekmektedir ki diğer işlerin de tekrar bizimle çalışabilsin. Bu yüzden müşteri memnuniyeti önemlidir. İşimizi yaparken baştan savma yapmayız ve tek iteğimiz yapılan işin beğenilmesidir. Ev sahibi yapılan işi beğenmediği takdir de o evden ayrılmayız. Manavgat daire temizliği firmamız tarafından yapılmaktadır. Boş daire veya eşyalı daireye göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Temizlik malzemesi olarak 1. Sınıf temizlik malzemesi kullanmaktayız. Alanında uzman ekibimizle verilen saatler arasın da temizliğiniz yapılmaktadır. Sizlere bir telefon kadar uzağınız da olduğumuzu belirtmek isteriz.

Manavgat dış cephe temizliği görünür de çok kolay olmamakla birlikte dikkat gerektiren bir iştir. Firmamız çevreye duyarlı ve gelecek nesillere yaşanılacak bir dünya bırakmak için plazaların apartmanların ve gökdelenlerin dış cephe temizliğinde çok dikkatli davranmaktadırlar. Çoğu zaman yağmur suları, rüzgarla gelen çevresel etkenler, toz, toprak ve kimyasal atıklar dış cephelerde iz bırakır. Bunu kalıcı hale getirmemek için yerine göre uygun temizlik malzemesi kullanılması gerekmektedir. Her yüzeyde farklı temizlik malzemesi kullanmak ve farklı çalışma tekniği kullanmak gerekebilir.

Ofis-Büro Temizliği

Uzman personelimizle ofis ve büro temizliğin de de hizmet vermekteyiz. Ofise gelen müşterimizde ilk izlenimi ofisin temizliği ve tertip düzeni sağlar. Ofisinize gelen müşterinin ilk intibasının olumlu olması ofisin temizliğiyle yakından ilgilidir. Temiz düzenli bir ofis müşterinizin sizin hakkınız da olumlu duygular için de olmasını sağlar.

Merdiven Temizliği

Merdiven temizliği her ne kadar basit bir iş gibi gözükse de gün içerisinde en çok kullanılan yerlerdir. Bu tarz yerlerin temiz olması gerekmektedir. Her ne kadar dikkatimizi çekmiyor gibi görünse de kirli olduğun da göze batacaktır. Firmamız sizin için bu alan da da hizmet vermektedir.

Top