Döşemealtı Temizlik Firması

Döşemealtı Temizlik Firması

Yaşamımızı gerçekleştirdiğimiz her alanda temizliğin önemi büyüktür. Firmamız tarafından dış cephe, yangın, fabrika, inşaat, villa, otopark, hastane, ofis gibi daha birçok ihtiyacınız olan alanların temizliği için sizlere yardımcı olmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamıza ait telefon numaralarından bizlere ulaşarak randevu oluşturmanız yeterli olmaktadır. Haftanın her günü sizlere hizmet vermekteyiz. Randevudan sonra ekibimiz fizibilite çalışması yaparak yani,temizlik sırasında kullanılacak olan malzemeler ve ekipmanları belirlemektedirler.Ayrıca ortamın büyüklüğüne göre çalışacak personel sayısı da belirlenmektedir.Firmamız temizlik sırasında 1.sınıf malzemeler kullanmaktadır. Döşemealtı temizlik firması olarak asıl amacımız her zaman müşterilerimizin memnuniyetidir.

Kaliteli MalzemelerleEv Temizliği

Evlerinizi temizlemek için bazen vaktiniz olmayabilir. Ancak evinizin de temizlenmesi gerekmektedir. Güvenilir bir ev temizliği firmasına ihtiyaç duyduğunuz her an Döşemealtı ev temizliği firması olarak hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde kısa sürede evlerinizi tertemiz yapmaktayız. Evlerinizde kullanmış olduğunuz yatak odası, oturma odası, mutfak ve salonlarınız için detaylı bir temizlik gerçekleştirmekteyiz. Yataklarınızın düzeltilmesi ve çamaşırların katlanması, lavaboların yıkanması, duşakabinin silinmesi işlemlerini titizliklegerçekleştirmekteyiz. Her odanın zemininin süpürülüp silinmesi, mobilyada görünür yüzeylerin ve peteklerin tozunun alınması, camların silinmesi işlemlerini de gerçekleştirdikten sonra mutfağınızı detaylı bir şekilde temizlemekteyiz. Sürekli yemek yapılan ve kirlenen mutfağınızda ise bulaşıkların yıkanması, fırınların temizlenmesi dolapların silinmesi, yerlerin süpürülüp silinmesi ve tezgâh temizliği gibi pek çok alanın temizliğini yapmaktayız. Temizlik sırasında kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

Ofis Temizliği

Çalışma ortamında verim sağlayabilmek için ortamın düzenli ve temiz olması önemlidir. Döşemealtı ofis temizliği firması olarak bizi tercih ettiğinizde tertemiz yaptığımız ofisinizde çalışan kişilerin motivasyonları da artmaktadır. Ofis temizliğinizi sizlerin istediği süre aralıkları içerisinde veya günlük olarak yapmaktayız. Ayrıca ofisinizde her bir kâğıt parçası önemli olduğu için herhangi bir eşyanızın kaybolacağından dolayı endişe duyuyor olabilirsiniz. Ancak profesyonel ekibimiz eşyalarınızın kaybolmayacağı konusunda garanti vermektedir. Temizlik sırasında ofisinizde bulunan tüm çalışma masalarının üzerini silerek, üzerindeki objelerin tozunu almaktayız. Daha sonra ofisin tüm zeminlerini silip, çöp poşetlerin değiştirip, lavaboları dezenfekte etmekteyiz. Haftada en az bir kez de camlarınızı silerek, mutfaklarınızı detaylı bir şekilde temizlemekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Top