Kaş yangın temizliği TEK Temizlik

Kaş yangın temizliği TEK Temizlik

Kaş bölgesinde bulunan temizlik şirketimiz bina temizliklerinde her zaman emrinizde. Verdiğimiz dış cephe temizliği, inşaat temizliği ve yangın temizliği hizmetleri ile memnuniyetiniz kazanmaya hazırız. Verdiğimiz hizmetlerimizin içeriğini açıklayıp sizleri daha da aydınlatmak isteriz. Değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte çevremizde yüksek katlı binaların sayıları da giderek çoğalmıştır. Özellikle plaza tarzı yüksek katlı camlı binalar giderek çoğalmaktadır. Bu tarz binaların dış cephe temizliği hem hijyen hem de görüntünün estetikliği açısından oldukça önemlidir. Ancak dış cephe temizliği o kadar da basit bir işlem değildir. Kullanılan malzemeler ve iş güvenliği açısından oldukça geniş bir kapsama sahiptir. Günümüzde bu işi gerçekleştiren birçok firma vardır. Firmaların çoğalması ile birlikte de fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. Dış cephe temizliğin de kullanılan temizlik malzemelerinin kalitesi de oldukça önemlidir. Verdiğimiz hizmetimizi sizlere kısaca özetlemek istersek. Kaş dış cephe temizliği firmamız tarafından görevli arkadaşlarımız binaya gelerek gerekli gezintileri ölçümleri yaparak işin süresini ve işin fiyatını sizlere sunarlar. İşi almamız halinde gerekli malzemeler binaya getirilir vinç eşliğinde iş güvenliği tedbirleri ile birlikte işe başlanır. Dış cephe temizliği tamamlandıktan sonra gerekli incelemeleri yapıp sizden gelen görüşleri de dikkate alarak işi teslim ederler. Herhangi bir aksaklık beğenilmeyen yerler olduğu takdirde gerekli işlemleri tekrarlarlar.

Yapılan yeni binaların temizlenmesi oldukça güçtür. Harç, çimento, badana boya kalıntıları kazıma ve güç gerektiren temizlik işlemleridir. Bizler Kaş inşaat temizliği hizmetimizle de yanınızdayız. Yeni yapılan binalarınızı, tamirat ve tadilat yapılan binalarınızı nasıl temizleyeceğim diye kara kara düşünmeyin,  bizi arayın ve biz bu yükü sizden alalım. Deneyimli ekibimiz, kaliteli temizlik ürünlerimizle yanınızdayız ve bir alo diyecek kadarda yakınızdayız. Yeni bir ev, bina almaktan ya da tadilat yaptırmaktan asla korkmayın. Siz alın, yenileyin biz temizleriz. Yaptığımız işlemi hakkı ile yapar memnuniyetinizi göz önünde bulundurup işimizi zamanın da teslim etmeye özen gösteririz.

İnsanoğlunun başına gelebilecek en kötü şeylerden bir tanesi de evinin ya da iş yerinin yanmasıdır, bu talihsiz olaydan sonra da meydana gelen hasarın ve izlerin yok edilmesidir. Çıkan yangın her yeri mahveder is kokusunun ve karartıların temizlenmesi oldukça güçtür. Şirketimiz verdiği bu hizmetle de sizlerin işini kolaylaştırıyor.  Hiçbir müşterimizin böyle bir elim hadise yaşamamasını dileriz. Ancak yaşandığı takdirde de verdiğimiz hizmetlerle yanınızdayız. Kaş yangın temizliği için gelen ekibimiz yanan bölgede gerekli incelemeleri yaptıktan sonra yine işleyiş ve süre ile ilgili sizi bilgilendirir. Temizlik arasındaki farkı daha rahat görebilmeniz için sizin de izninizle ortamın fotoğrafını çeker. Temizliğin bitiminde sizin ile birlikte gerekli incelemeleri yapar görüş ve önerilerinizi de göz önünde bulundurarak işi teslim ederiz. Kaş bölgesinde saydığımız bu hizmetlerimiz ve hizmet kalitemizle sizlerin emrinizdeyiz. Temizlik denilince akla ilk bizim geleceğimizi yaptığımız işlerle garantileriz.  

Top