Burdur dış cephe temizliği TEK Temizlik

Burdur dış cephe temizliği TEK Temizlik

Bilinmedik kazalar sonucunda ortaya çıkan yangından sonra geriye birçok olumsuzluklar kalmaktadır. Yangında ortaya çıkan dumanlardan eşyalara koku sinmesi, alevlerden duvarların ve tavanların iz olması, bazı bölümlerin çökmesi gibi birçok sorunlar oluşmaktadır. Burdur yangın temizliği firması olarak ekibimizle profesyonel bir temizlik sonrası mekanlarınızı istediğiniz gibi teslim etmekteyiz. Düzenlemeleri yaptıktan sonra iki üç kat boya ile tavanları ve duvarları boyamaktayız. Duvarlarda oluşan sorunları malzemelerimizle eski haline getirmekteyiz. Eşyalara sinen kokular için havalandırıp eşyaları vakumlu temizleme cihazlarıyla temizleyip, Kıyafetleri de kuru temizleme kullanarak temizlemekteyiz. Firmamızdan hizmet alabilmek için firmamız telefon numaralarından bizlere ulaşabilmektesiniz.

Burdur dış cephe temizliği firması olarak temizlik esnasında cam ve metal olan yüzeylere uygun farklı temizlik maddeleri kullanmaktayız. Her yüzey için aynı temizlik maddesi kullanılamayacağı için, uygun olmayan malzemeler yüzeye zarar vermektedir. Bu gibi olumsuz sonuçlar olmaması için profesyonel bir şekilde işimizi sürdürmekteyiz. Temizliği belirli aralıklarla yaptırarak, yani binanın dış cephe temizliğini yılda en az iki kez yaptırdığınız zaman dış cephede kirlerin tabaka oluşturmaması için önlem almış olursunuz. Binanın kıyafeti gibi olan dış cephesinin yıpranmaması da temizlik kadar çok önemlidir. Firma olarak hizmetimiz sırasında gerekli tedbirleri sağladığımız gibi estetik görünüşünü de kaybetmemesini sağlamaktayız. Vinç, asma sepet, makaslı platform, örümcek vinç gibi iş makinelerini kullanarak hizmet vermekteyiz. Bütün araçların kullanımı için gerekli eğitimleri alan çalışanlarımızla sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz sırasında iş güvenliğini sağladığımıza dair gerekli belgeleri sizlere sunmaktayız.

İnşaat temizliği diğer temizliklere göre daha detay isteyen ve daha çok zaman alan temizliktir. Özellikle içeride eşya bulunurken temizlik sırasında kullanılacak olan malzemelerin seçiminde ve eşyaların korunmasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanılan temizlik malzemelerinin eşyalara zarar vermesini önlemek için dikkatli bir malzeme seçimi yapmaktayız. Ayrıca kullanmış olduğumuz ekipmanlar ve temizlik malzemeleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kaba pislikleri en kısa sürede temizler, boyaları yapar, ince temizliği de bitirdikten sonra anlaştığımız sürede sizlere temiz bir ortam teslim etmekteyiz. Burdur inşaat temizliği firması olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Top