Antalya banka temizliği TEK Temizlik

Antalya banka temizliği TEK Temizlik

Hastane ortamı her zaman temiz olması gereken alanların başında gelir. Hastaların mikrop kapmaması amacıyla kullanılan her temizlik malzemesinin ise sağlık açısından özenle geçilmesi gerekir. Antalya hastane temizliği alanında faaliyet gösteren firmamız ekipmanları ve temizlik malzemeleri konusunda bir hayli hassastır. Özellikle temizlik yapılmadan önce tüm gerekli malzemelerin durumu kontrol edilir. Ardından hastalardan izin alınarak tüm odalar detaylı bir şekilde temizlenir. Günümüzde özel ya da devlet hastanelerinin odalarında bulunan tuvalet ve banyoda yer almaktadır. Hijyen koşullarına göre temizlenen bu alanlar periyodik olarak kontrol edilip temizliği yapılmaktadır. Genellikle bu alanların temizliği her saat başı yapılması da firmamızın dikkat ettiği bir başka husustur.

Bankaya her gün yüzlerce kişi ziyaret etmektedir. Her gelen kişinin bir noktaya değmesi demek mikrop yuvasının oluşması için bir sebeptir. Antalya banka temizliği konusunda bir hayli titiz olan firmamız bankanın müşterilerine daha temiz bir ortam sunması için gerekli deneyime sahiptir. Özellikle bankaların en çok talep ettiği hizmetlerimizin arasında yer alır. Banka temizliği yapacak çalışanlarımızın tamamı gerekli deneyime sahip ve güvenilir olmak zorundadır. Bu nedenle bu kategoride hizmet verecek çalışanlarımızın bu özelliklerine göre görev dağılımı yapılmaktadır. Genellikle mesai saatleri ya da hafta sonu hizmet vermek daha sağlıklı bir temizlik için mantıklıdır. Müşterilerin gözleri önünde detaylı temizlik yapmak firmamızın çalışma prensiplerine aykırıdır.

Alışveriş merkezleri her gün binlerce kişinin gelmesi ile en çok kirlenen alanlar arasında yer alır. Antalya avm temizliği yapılırken firmamız gelen ziyaretçileri asla rahatsız etmek istemez. Bu nedenle belli bir plan yapılarak temizlik gerçekleştirilir. Temizliğin en kolay ve en pratik hali bu alanlar için bir hayli öneme sahiptir. Avm temizliği oldukça detay isteyen bir temizliktir. Camlar, tuvaletler, yürüyen merdivenler, kapalı otoparklar, çöpler temizlenen alanların başında gelir. Bunun dışında daha fazla detaya girmek gerektiğinde firmamız gece mesaisi sistemini devreye sokmaktadır. Böylelikle müşterilerin olmadığı daha sakin ortamda işler daha hızlı ve daha temiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Avm temizliği gece mesailerinin uygulandığı hizmetler arasında yer almaktadır. 

Top