Antalya dış cephe temizliği TEK Temizlik

Antalya dış cephe temizliği TEK Temizlik

Temizlik kategorisi profesyonel anlamda bir sektör olduğundan bu yana hemen hemen her alandaki taleplere çok daha profesyonel düzeyde yanıtlar verilmektedir. Bu alanda Antalya temizlik şirketleri sunduğu hizmetlerle bireysel ve kurumsal farklı alanlarda sağlıklı mekânlar elde etme ilkesi ile çalışmalarını yürütmektedir. Bireysel anlamda sunulan pek çok temizlik hizmetinin yanında çok daha kurumsal olarak sunulan profesyonel araç ve gereçlerle yapılan çalışmalarda bulunmaktadır. Kurumsal alanlardaki periyodik temizlikler çalışma alanlarınızın daha sağlıklı ve hijyenik özelliklerde olmasını sağlayacaktır. Özellikle dış cephe temizlikleri çok önemli olmaktadır. Camekanlı büyük iş merkezlerinin periyodik olarak yaptırması gerekli olan bu kullanımlar sayesinde daha pırıl pırıl mekanlar elde edilebilir.

Dış cephe temizlikleri bu nedenle profesyonel çalışmalar gerektirir. Temizlik çalışmaları kirlilik derecesine göre değişebilir. Tadilat gören dış cephelerde çok daha yoğun bir kirlilik olmaktadır. Bu da inşaat kalıntılarının kazınmasını gerekli kılar. Yapılacak Antalya dış cephe temizliği hizmetlerinde ise titiz ve uzun bir temizlik işlemi yapılması gerekli olacaktır. Çok katlı olan giydirme cephe binaların Dış cephe temizliklerinde işleri uzman personel ve vinç yardımı ile sağlanmaktadır. Platform sepet yardımı ile temizlikler yapılıyor. Sepet olmadan temizliklerin yapılması mümkün değildir. Personellerin de yüksekte çalışma eğitimi almış olması önemlidir. Çünkü bu alanlarda yapılan temizlik çalışmaları iş güvenliği açısından riskli sınıfta yer alıyor. İş hanlarının ya da iş merkezlerinin dış cephelerinde sepetli vinçler yardımı ile temizlik çalışmaları sürdürülmektedir. Kullanılan kimyasal koruyucular 4 ile 6 ay arasında kir tutmayacaktır.

Bireysel hizmetlerimiz arasında ise ev temizliği bulunmaktadır. Bu alanda Antalya ev temizliği taleplerinizde evlerin dip bucak temizlikleri yapılmaktadır. Genel anlamda periyodik olarak yapılan temizlikler daha hijyenik mekanların elde edilmesini sağlayacaktır. Evlerin m2 değerlerine göre personel sayıları değişmektedir. 80 m2 için bir personel yeterli olacaktır. Ancak 120 m2 olduğunda iki 170 m2’ye çıktığında ise 3 personel ile temizlik çalışmaları sürdürülmektedir. Ev temizliklerinde balkonlar, banyolar, mutfaklar, camlar, yüzeyler, dolap içleri tek tek elden geçirilmekte ve temizlenmektedir. Bu da yaşam alanlarınızın A’dan Z’ye temizlenmesi anlamına gelmektedir.

Top