Antalya temizlik firması TEK Temizlik

Antalya temizlik firması TEK Temizlik

Temizlik konusundan ulaşabileceğiniz Antalya temizlik firması seçenekleri arasında Antalya bölgesine en hızlı ve en detaylı hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm yaşam alanlarını sağlıklı bir hale getirebilmek ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek adına, haftanın her günü ve her saati bizlere ulaşabileceğinizi belirtmek isterim. Rakip firmalara göre farkımız, temizlik hizmetinden aldığımız ücret içerisinde temizlik ürünlerinin de yer almasıdır. Bu sayede sizlerde asla ek ücret ve ek fiyat teklif etmeden kaliteli bir hizmet sunarız. Hizmetimizin her aşamasında profesyonel bir ekip ile çalıştığımız için asla hataya ya da eksikliğe yer vermeyiz. Temizlik sonrasında denetimcilerimizi yollayarak hizmetin kusursuz olması için elimizden gelenin daha fazlasını yaparız.

Çalışanların ya da iş sahiplerinin günlerinin neredeyse tamamını geçirdikleri ofis ortamları, tıpkı ev temizliği gibi periyodik ve planlı bir şekilde yapılması gerekir. Antalya ofis temizliği hizmetimiz detaylı ve gündelik olarak ikiye ayrılır. Gündelik ofis temizliğinde her gün mesai bitimi sonrasında temizlik hizmeti verilir. Detaylı temizlik için ise hafta sonları boş olan ofisinize göndermiş olduğumuz ekip sayesinde en ince ayrıntısına kadar temizlenir. Dilediğiniz ve ofisinizin uygun olduğu saatler de hizmet alabilmek için firmamızla iletişeme geçebilirsiniz. Ofis duvarları, dolapları, camları, çerçeveleri ve oturma gruplarınız ile kitaplıklarınızda tamamen temizlenmektedir. Ayrıca tuvalet ve lavabolar için anti bakteriyel temizlik ürünleri kullanarak biten sabunluklar ve peçetelikler doldurularak tamamlanır.

Antalya genelinde sunmuş olduğumuz Antalya fabrika temizliği farklı dallarda hizmet üreten ve faaliyet odakları birbirinden farklı fabrikalar için ayrı ayrı temizlik yöntemleri gerçekleştirmekteyiz. Örneğin elektronik makine üretimi hizmeti veren firma ile yiyecek üretim hizmeti veren fabrikalar için ayrı temizlik yöntemleri uygulamaktayız. Tüm gıda fabrikalarında endüstriyel temizlik maddeleri kullanılır. Çünkü üretilen yiyeceklerin gıdaların temizlik esnasında etkilenmemesi amaç ediniriz. Ayrıca şu bir gerçektir ki temiz ortamda çalışan işçiler daha huzurlu ve verimli olarak işini isteyerek yapmaktadır. Fabrika temizliğinde kullandığımız cam temizleme aşamasında ise camlarda en küçük leke kalmamasını amaçlarız. El değmemiş alanları bile fark ederek en ince ayrıntısına kadar fabrika temizliği yaparız.

Top