Antalya temizlik firması TEK Temizlik

Antalya temizlik firması TEK Temizlik

Ev temizliği ev hanımlarının sürekli yaptığı rutin işlerden birisidir. Fakat zorlu lekeler ya da evdeki herhangi bir tadilat sonrasında bu iş bir işkenceye dönüşmektedir. Evinizin boyanması, elektrik ya da doğalgaz tesisatı döşenmesi, olası su kaçakları gibi durumlar sonrasında detaylı bir temizlik gerektirmekte ve zorlayıcı bir süreç olmaktadır. Bu durumlarda temizlik konusunda profesyonel bir ekipten yardım almak çok yerinde olacaktır. Profesyonel temizlik sektöründe Antalya Ev Temizliği şirketleri arasında yer alan firmamız etkin bir temizlik hizmeti vermektedir.

Firma olarak geniş perspektifte temizlik hizmetleri sunmaktayız. İnşaat, hastane, ofis, dış cephe cam temizliği, banka ve apartman temizliği, yangın felaketi sonrası temizlik hizmetlerini Antalya Temizlik Firması olarak siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Evlerinizde gereksinim duyduğunuz her an geniş çapta temizliğini gerçekleştirerek sağlıklı koşullarda yaşantınıza devam etmenize katkı sağlarız. Zamanla tuvalet banyo ve fayanslarında sararmalar olabilir.  Banyo ve tuvaletlerin temizliğinde, temizliğin etkin olabilmesi için uygun temizlik malzemelerinin kullanılması ve bu yerlerde hijyenin sağlanması gerekmektedir. Mutfaklarda dolap üstleri, aspiratör içi ve üzeri, çekmece ve dolapların içleri çok kirlenen yerlerdir. Bu yerlerin detaylı bir şekilde temizlenmesi gıda ile birebir ilişkili olduğundan dolayı çok mühimdir. Ocakta pişen yemeklerden dolayı aspiratörün içi ve yüzeyi yağlanmakta bu yağ bir tabaka oluşturarak çirkin bir görüntü oluşturmaktadır. Bu yağ tabakasının temizlenmesi mutfak hijyenine katkı sağlayacaktır. Masum gibi gözüken koltuk ve halılarınız ise içlerinde en çok mikrop ve toz barındıran eşyalar arasındadır. Halı temizliğinin normal bir elektrik süpürgesi kullanılarak yapılması, sadece yüzeydeki kirlerin alınmasını sağlayacak fakat halının tüyleri arasında bulunan kirleri derinlemesine temizlemeyecektir. Aynı şekilde koltuklarda kirleri içlerinde barındırmakta ve sağlımızı tehdit etmektedir. Vakumlu makinelerimiz ile halı ve koltuklarınızı derinlemesine temizliyoruz.

İnşaat sonrası ya da normal bir zamanda olsun ev temizliği için Konyaaltı Ev Temizliği firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas edinmiş ekiplerimiz ile evlerinizi itina ile temizlemekteyiz. Gereken temizlik malzemeleri ve cihazlarımız ile evlerinizdeki her yüzeyi zarar vermeden temizleyerek sağlıklı bir ortam sunmaktayız. 

Top