Muratpaşa ev temizliği TEK Temizlik

Muratpaşa ev temizliği TEK Temizlik

Özellikle yoğun bir iş hayatına sahip olanlar için çok önemli bir yere sahip olan ev temizliği hizmetleri, sizlere hem zamandan kazandırıp hem de daha sağlıklı yaşam alanlarına sahip olabilmeniz için profesyonel bir ekip eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Gerekli tüm malzeme ve ekipmanlar ile birlikte sizin belirlemiş olduğunuz saatte adresinize gelen temizlik ekibi, sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin her daim beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı başarmaktadır.

Tek başınıza uzun süre boyunca bitiremeyeceğiniz temizliği sizin adınıza kısa zamanda gerçekleştiren profesyonel temizlik elemanları, sizlerin sağlığı için hizmetlerinde daima anti-bakteriyel ürünler kullanmayı tercih etmektedir. Kullanılan zararlı kimyasallar, yalnızca insan sağlığına zarar vermekle kalmıyor, aynı zamanda evin zemininin de hasar görmesine neden olabiliyor. Sahip olduğu sorumluluğun bilinci ile hareket eden ve büyük bir titizlikle temizlik işini tamamlayan temizlik ekibi, sizlere gönlünüzce temiz ve hijyenik evinizin keyfini sürme şansı tanıyor 

Ev Temizliğine Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Her biri alanında deneyim sahibi olan bir ekip eşliğinde sürdürülen temizlik hizmetleri, sizin belirlediğiniz tarihte ve saatlerde gelerek, size söylediği süre içinde temizliği tamamlamaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti politikası ile hareket eden temizlik ekibi, evin her alanını en ince ayrıntısına kadar temizlemekte ve beklentileri tam anlamı ile karşılamaktadır.

Detaylı olarak gerçekleştirilen Muratpaşa ev temizliği hizmetlerinde salonlar için camlar çerçeveleri ve mermerleri ile birlikte silinmekte, kapıların tümü temizlenmekte, duvarların tozu alınmakta ve isteğe göre koltuklar yıkanabilmektedir.

Mutfakta ıslak zemini temizleyen ve gerekli kimyasallarla parlamasını sağlayan ekip, dolapların iç-dış temizliğini yapmakta, fırın ve aspiratör gibi eşyaları yağ çözücü ile silmekte ve mutfağınızı pırıl pırıl bir halde sizlere teslim etmektedir.

 Aynı hassasiyet lavabo ve banyolarda da gösteren profesyonel temizlik elemanları tüm dolapların iç ve dış temizliğini gerçekleştirmekte, tuvalet ve duşa kabini dezenfekte edip parlatmakta, banyo ve lavaboları tüm mikroplarından kısa sürede arındırmaktadır.

Sizlerin sağlığı ve konforu için her şeyin en iyisini düşünerek hareket eden Muratpaşa ev temizliği ekibi, ihtiyaç duyduğunuz her an en kısa sürede adresinize gelerek temizlik ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir.

 

Top