Manavgat ev temizliği TEK Temizlik

Manavgat ev temizliği TEK Temizlik

Ev temizliği baştan aşağı dikkat ve titizlik isteyen bir iştir. Sadece yapmış olmak için yapılan özensiz temizlikler ile hem eviniz gerçek anlamda temizlenmez hem de evinizin içinde yaşayan ve gözle görülemeyecek küçük olan hastalık yapıcı mikroorganizmalar yer değiştirerek sizi daha çok etkisi altına alabilir. Evin birçok yeri bu mikro organizmaların yaşam alanı olabileceği için yapılan temizliklerin de dikkatli bir şekilde yapılması ve ev temizliği için kişilerin kendine ekstra süre ayırması gerekir. Bu süre içinde de evin tüm odaları, mutfak, banyo, tuvalet ve balkonlar elden geçirilmelidir. Kapı girişleri de dışarıdan gelirken üzerimizdeki kir ve mikro organizma yükünü ilk bıraktığımız alandır. Bu sebeple bu alanlarda da ara ara ıslak ve kuru temizlik yapılması hastalıklardan korunma açısından oldukça önemlidir. Temizlik işlemi yapılırken bu konuda hizmet veren firmalardan eleman desteği istenebilir. Manavgat ev temizliği yapan elemanlar firma ile anlaştığınız süre içinde evinizdeki temizliği yaparlar.

Temizlik Elemanları Kaç Saat Çalışır?

Temizlik şirketinde çalışan elemanlar yapılan anlaşma üzerine yarım gün, tam gün ya da saatlik olarak sizin evinizi temizlemeye gelebilirler. Bu durum ücrete tabi bir durum olduğundan temizliğe başlanmadan önce firma ile iletişime geçilip aydınlığa kavuşturulması daha iyidir. Bununla birlikte evde yapılacak olan iş ile orantılı bir saat belirlenmelidir. Örnek olarak iki katlı dubleks bir dairenin temizliği için bir saatliğine temizlik elemanı istemek hatalı olur. Bu durumda temizlik personellerinin çalışacağı saatin aynı zamanda temizlik yapılacak alanın büyüklüğü ile de doğru orantılı olduğu söylenebilir. Temizlik yaparken mutlaka kişiler önceden yapılacak iş ile ilgili ve alanın büyüklüğü ile ilgili net bir şekilde bilgilendirilmelidirler.

Temizlik Elemanları İle Nasıl İletişim Kurulur?

Temizlik personelleri ile bağlı bulundukları temizlik şirketi üzerinden iletişim kurulabilir. Önceden bildirilen yer ve saatte temizlik personeli malzemeleri ve kullanacakları temizlik ekipmanları ile birlikte evde hazır bulunurlar. Manavgat ev temizliği yapılacak olan hizmetler ile ilgili gerekli şartları önceden size belirtir. İsterseniz siz de bu firmaya merak ettiğiniz ya da aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Top