Demre dış cephe temizliği TEK Temizlik

Demre dış cephe temizliği TEK Temizlik

Demre civarında temizlik denildiğinde en kaliteli hizmeti veren bizler bu hizmetlerimizin en üstünde ev temizliği hizmetimizi tutuyoruz. Demre ev temizliği hizmetlerimiz kapsamında bir evin ihtiyaç duyduğu tüm temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İnsanların yoğun hayatları nedeniyle evlerine yeterince zaman ayırmadıklarının farkındayız bizler bu nedenle hizmet veriyoruz. Ev temizliği denildiğinde akıllara gelen hemen her şeyi çalışanlarımıza verdiğiniz direktifler eşliğinde kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Bizlerin amacımız para kazanmaktan önce müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Öyle müşteri memnuniyetini en üst seviye tutabilmek maksadıyla firmamız bünyesinde çalışan herkesin bilinçli olduğunu göreceksiniz. Markamız adına verdiğimiz temizlik hizmetleri tamamen sizin istek ve ricalarınız doğrultusunda gerçekleşecektir. İsterseniz kendi yapacağınız temizlik sizlere yardımcı olması için yardımcı talebinde bulunabilir isterseniz de tamamen temizlik işlerini elemanlarımıza yaptırabilirsiniz. Bu sayede tercihlerinizi sizler belirlersiniz.

Demre Koltuk Yıkama

Koltuklarınızın zamana karşı verdikleri savaşta yenildiğini gördüğünüz zaman canınızı sıkmanıza gerek yok. Zamanla kirlenen koltuklarınızı eski hallerine getirmek bizler aracılığıyla artık çok kolay. Demre koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında bizlere emanet ettiğiniz koltukları aynı gün içerisinde teslim ediyoruz. Bu sayede sizlerin kirlenmiş halde olan koltuklarınızı oldukça temiz bir şekilde geri teslim ediyoruz. Bu hizmet içerisinde yurt dışından özel olarak getirdiğimiz kumaş ve ahşap sıvılarını kullanarak uygulama aletlerimizle kumaşa ve mobilyaya zarar vermeyecek şekilde temizlik gerçekleştiriyoruz. Bu işlemler esnasında kumaş ve ahşap türünü tespit ettiğimiz koltuklarınızın tam olarak uyumluluk gösterdiği teknolojik metot ve ilaçlarla uygulama yapıyoruz. Bu sayede kalıcı bir temizliğe malzemeye zarar veremden kolaylıkla ulaşıyoruz.

Demre Zemin Temizliği

Demre zemin temizliği ile karşınızdayız. Demre civarında bu hizmeti veren tek firma olarak Demre halkına kaliteli ve yeni nesil emin temizleme imkânlarını sunuyoruz. Oldukça uygun fiyatlara bu hizmetlerden hemen faydalanabilirsiniz. Zemininizde yıllardan beri hiç çıkmayan kirler bulunuyorsa hemen iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sıfır bir eve girdiyseniz ve fayanslarda yer alan boya kalıntılarından dolay oldukça zor bir zaman dilimi yaşıyorsanız yine bizlere danışabilirsiniz. Tamamen teknolojik uygulamalarla her zemine farklı metot uygulayarak zemin dokusunun korunmasıyla birlikte zemin temizliği hizmeti veriyoruz. 

Top