Aksu koltuk yıkama TEK Temizlik

Aksu koltuk yıkama TEK Temizlik

Aksu koltuk yıkama şirketimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz büyük ve yenilikçi hizmetlerden bir tanesidir. Öyle ki civar firmalarda hiç görülmemiş teknik donanımlarla verdiğimiz bu hizmetten bu güne kadar tüm müşterilerimiz bize olumlu dönüş yapmıştır. Müşterilerimizin en iyi gözlemledikleri yer ise koltuklara gam zarar gelmemesidir. İnsanların birçoğu nu hizmeti almadan önce koltuk kumaşına zarar gelip gelmeyeceği konunda şüpheye düşüyor. Bu şüphe sonrasında büyük problemlere neden olduğundan dolayı bizler de kendilerine referans işlerimizi örnek gösteriyoruz. Bizler geleneksel temizleme işlemlerinin aksine tüm kumaş ve ağaç türlerini kapsayan seçenekli aletleri kullanarak doğru malzemeye en doğru müdahaleyi yaparak malzemenin zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Aksu ev temizliği

Bizlerin temizlik hizmeti verdiği tüm kulvarlar arasında en çok ilgi gösterdiğimiz kısım olan Aksu ev temizliği yılların tecrübesiyle birlikte sunulmaktadır. Ev temizliği birçok temizlik bilgisini hiç aralıksız bir şekilde bizlerden istediği için bu kulvarda görev yapan çalışanlarımıza ayrıcalıklı bir eğitim vermekteyiz. Verdiğimiz bu eğitim sayesinde çalışanlarımız her durum ve koşulda ev temizliği hizmeti verebilmektedirler. Müşterimizden aldığımız adres bilgilerinden hemen sonra gönderdiğimiz ekspertiz ekipleri evin alan değerlerine bakarak gerekli personel çalışmalarını yapmaktadır. Yapılan bu zemin temizliği çalışması sonrasında müşteriye uygun sayı ve güçte ekiler gönderilmektedir. Bu sayede alanın güncel boyutlarına uygun güçte ve kapasitede çalışanla hizmeti tam zamanlı olarak vermekteyiz. Evlerin büyüklüğüne ve genellikle temizlik durumlarına göre sizlere daha iyi hizmet verebilmek için uygun temizlik malzemelerini en iyi markaların en yüksek modellerinden temin etmekteyiz. Bu malzemeleri marka isimlerini vermeden verdiğimiz liste aracılığıyla sizler de alabilirsiniz. Ancak biz hizmet fiyatlarımıza dâhil olarak tüm ekipmanların ambalajlarını sizin evinizde açıyoruz.

Aksu Zemin temizliği

Aksu zemin temizliği veren firmalar arasında en uygun fiyatlara sahip hizmet potansiyelini sizlere sunmaktayız. Bunun yanında en yenilikçi teknolojileri kullanarak zemin temizliği hizmetlerimizi en kaliteli şekilde saatler içerisinde vermekteyiz. Özel cihazlarımız sayesinde zemin dokusuna ve kir temasına istinaden yapılan ayarlar sonrasında zeminde tam temizliği fazlasıyla sağlamaktayız.

Top