Lara ev temizliği TEK Temizlik

Lara ev temizliği TEK Temizlik

Lara bina temizlik şirketleri yaşam alanlarını daha temiz ve daha yaşanılası yapmak adına kurulmuş ve alanının önde gelen firmalarıdır. Antalya’nın her ilçesine temizlik hizmeti sunmakta olan Lara bina temizlik şirketleri ev, ofis, okul, fabrika, iş yeri, hastane gibi birçok alanda bu işi birinci sınıf kaliteyle yapmaktadır. Bunların yanında istediğiniz bir alana ilaçlama hizmetimiz de bulunmaktadır. İlaçlama hizmeti esnasında eğer eviniz ilaçlanıyorsa orada bulunan eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için titizlikle hareket edilir. İş yerinizin ilaçlanmasını ya da bir okulun ilaçlanması gerekiyor ise bu binaların ilaçlama işlemini mesai saatleri dışında gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle ne yaptığınız işinize engel oluyoruz ne de okuldaki çocukların bu işlemden etkilenmesine olanak sağlıyoruz. İşimizi üst seviyelerde profesyonel yapmaktayız.

LARA BİNA TEMİZLİK FİRMALARI

Lara bina temizlik firmaları yaptığı işte kullandığı temizlik makineleri ile beraber çalıştığı çalışanları ile diğer firmalara nazaran gözle görülür bir kalite üstünlüğü vardır. Bu makineler sayesinde zamandan o kadar çok tasarruf ediyoruz ki işi verdikten birkaç saat sonra verdiğiniz işin bitmiş olduğunu gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Böylelikle bizden ve yapmış olduğumuz işten fazlasıyla memnun kalacaksınız. Diğer bir övündüğümüz nokta ise birlikte çalıştığımız elemanlarımız. Özel olarak seçtiğimiz elemanlarımız temizlik yapılacak alana geldiğinde sizlerle kuruduğu iletişimi ve yaptıkları profesyonel işi gördüğünüzde memnuniyetinize memnuniyet katacak ve iddia ediyoruz bir sonraki işi de bize vereceğinizi aklınızın bir köşesine kazıyacaksınız.

LARA BİNA TEMİZLİĞİ

Lara bina temizliği, sizden iş almak için 724 beklemektedir. Öyle ki bize günün her saati ulaşabilirsiniz. Telefon başındaki temsilcimiz sizin telefonunuzu beklemektedir. Bizi arayarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Fiyat belirleme stratejimiz ise şöyledir: Temsilcimize temizletmek istediğiniz alandan bahsedersiniz. Bu alanın toplam ebatlarını bize bildirirsiniz ve bu alana karşılık gelen fiyatı temsilcimiz size aktarır. Eğer fiyatta size uygun gelirse komut vererek elemanlarımızı temizlenecek alana davet edebilirsiniz. Alanın büyüklüğüne göre oraya gelen eleman sayımız da değişmektedir. Bu sayı birden beşe kadar değişebilmektedir. Böyle bir teknik geliştirmemizin sebebi ise büyük bir alana bir tane eleman bırakmayarak hem elemanımıza eziyet etmekten kaçındık hem de iş gücünün azlığından kaynaklanacak olan zaman kaybını önlemeyi amaçladık.        

Top