Kumluca yangın temizliği TEK Temizlik

Kumluca yangın temizliği TEK Temizlik

Ev temizliği konusunda uzman kadrosu, kaliteli temizlik araçları ve doğaya dost temizlik maddeleri ile kumluca ev temizliği yaz kış demeden yılın her günü yanınızda. İsterseniz belirli aralıklar ile temizlik yaptırarak evlerinizin daha geç kirlenmesini sağlayabilirsiniz. İş yapmaktan sıkılan ev hanımları, iste çalışan ve temizliğe vakti olmayan bayanların gizli kahramanı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerin evlerini istediğiniz zamanda gelerek en iyi şekilde temizleyip sizleri büyük bir yükten kurtarıyoruz. Yapmış olduğumuz temizliğin kalitesi ve başarısı ile sizlere yapacak tek bir şey kalıyor o da dinlenmek ya da gezmek. Her zaman evinize çat kapı misafir gelebilir. Bu korkudan kurtulmak için bize temizlik yaptırın. Gelen misafirlerinizi mis gibi kokan tertemiz evlerinizde ağırlamanın gururunu yaşayın. Unutmayın istediğiniz her evinizi temizlenmek için yanınızdayız. Bizi arayıp isteğinizi söylemeniz yeterli.
 
KUMLUCA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
 
Kumluca temizlik şirketleri olarak iş disiplinine önem veren müşterilerine güven veren ve kaliteli hizmet sunan bir firmayız. Temizlik işlerinde oldukça kapsamlı bir güce sahibiz. Açıldığımız ilk günden bu yana bünyemize yeni işler ekleyerek sektörde büyük bir yere sahip olmayı başardı. Bünyemizde eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği, inşaat temizliği, yaza veya kışa hazırlık yapılan detaylı temizlik, bina temizliği, merdiven silme, halı yıkama, koltuk yıkama, harç temizleme, yüzey yıkama ve parlatma, düzenli temizlik yapıp servis verme, site temizliği ve bahçe düzenleme, havuz temizliği ve daha birçok temizlik işlerini yapmaktayız. Hangi tür temizliğe ihtiyacınız olursa olsun bizi arayın. Fiyatlarımız temizlik işlemlerinin türüne ve yoğunluğuna göre farklılık gösterirken gayet uygun faturalar çıkartmaktayız.
 
KUMLUCA OFİS TEMİZLİĞİ

Yüksek faturalar ödemeden ofisinizi en iyi şekilde temizletmek istiyor iseniz kumluca ofis temizliği sizin için en doğru adres.  Ofislerinizin
camları silinir, kapılar temizlenir, koltuk ve sandalyeler zarar görmeden silinir, yerler parlatılır, çöpler toplanır ve daha birçok temizlik ihtiyacı karşılanır.  Bütün bu işleri sizi yormadan ve işinize engel olmadan iş disiplini ile çalışarak yaparız. Almış olduğunuz temizlik hizmetinden memnun kalma garantisi veririz.   

Top