Kepez dış cephe temizliği TEK Temizlik

Kepez dış cephe temizliği TEK Temizlik

Yeniliklere açık, düzenli iş yapılmasını seven, pratik çözümler üretilmesinden hoşlanan, sağlık kurallarına uygun temizlik yapılmasını isteyenler için kepez ev temizliği bulunmaz bir fırsat. Evleriniz sizin için en önemli yaşam alanlarının başında gelir. Aileniz ile zamanınızın çoğu kısmını evinizde huzurlu bir şeklide geçirmek isterseniz. Biz şirket olarak sizlerin evlerine gelerek pratik ve bütün sağlık kurallarına uygun şekilde her tarafı tertemiz yapıp o şekilde iş teslim etmekteyiz. Bu işe başladığımız ilk günden beri bizi tercih eden müşterilerimiz sürekli bizimle çalışmak istediler. Bunu nedeni ise yapmış olduğumuz başarılı temizliklerin sonucudur. Yeni eve taşınacakların evlerini, eşyalı evleri, sadece cam silme işleri, halıların yıkanması, tuvalet banyo temizliği, derzlerin temizlenmesi ve fayansların temizliği gibi güç gerektiren zor temizlikleri de yapmaktayız. Bizim için önemli olan değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleridir. Bu doğrultuda iş yapmaktayız.

KEPEZ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Kepez temizlik şirketleri olarak sizleri temizlik yaptıracak kişileri aramaktan kurtarıyoruz. Artık komşuya veya tanıdıklarınıza temizlik yaptırmak istiyorum bildiğiniz bir kişi var mı diye sormanıza gerek yok. Biz profesyonel olarak temizlik işi yaptığımız için daha detaylı ve kaliteli temizlik hizmeti almanızı sağlarız. Şirketimizde sadece temizlik yapılmamaktadır. Aynı zaman da halı yıkama, koltuk yıkama, yüzey temizliği ve cilalama, bahçe düzenlemesi gibi işlerde yapılmaktadır. Her türlü ihtiyacınıza en hızlı ve kaliteli şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. Şirketimiz bünyesinde çalışmakta olan personellerimizi özenle seçip sıklıkla eğitimlere tabi tutmaktayız. Bu arkadaşlarımızla uzun süre çalışarak bir aile ortamı oluşturduk. Bu sayede kaliteli temizlik hizmeti verirken güvenden ödün vermiyoruz. Kaliteli ve güvenli temizliğin adresiyiz.

KEPEZ OFİS TEMİZLİĞİ

Ofisinizin temizliği en az dış görünüşünüzün temizliği kadar önemli. Çünkü çalışma alanlarımız bizi yansıtır. Ofislerinizi temiz ve hoş kokular içinde görmek istiyor iseniz kepez ofis temizliği şirketi olarak bizi aramanız yeterli. Verdiğiniz adrese gelerek ofisiniz için temizlenmesi gereken bütün alanları temizleyip istediğiniz sonucu size sağlarız. Part ve ful time olarak iki seçenek ile sizlere alternatif sunarak zaman ayarlamasını sizlerin iş yoğunluğuna bırakıyoruz.

Top