Konyaaltı AVM Temizliği TEK Temizlik

Konyaaltı AVM Temizliği TEK Temizlik

Konyaaltı bina temizlik şirketleri olarak bizimle iletişim kurduktan sonra binanıza gelerek ön araştırma yapmaktayız. Bu araştırma sırasında binanızın en son ne zaman temizlendiğini, apartmanın kaç daireden oluştuğuna bakmaktayız. Ayrıca görüşmeler sırasında sadece bina içi mi yoksa dış cephe temizliği ve cam temizliği olup olmadığı hakkında bilgiler alıyoruz. Son olarak da temizlenecek olan binanın hangi maddeler ile temizleneceğini belirliyoruz. Bu işlemlerden sonra size maliyet faturası çıkartıyoruz. Düzenli temizlik talebi doğrultusunda indirimler uygulamaktayız. Konyaaltı bina temizlik şirketleri olarak inşaat sonrası apartman temizliği de yapmaktayız. İnşaat sonrasında yapılan temizlik de oldukça hızlı ve iyi hizmetler sunmaktayız. İnşaat sonrasında oluşan kireç, kir, toz ve zeminlerde ki pas lekelerine kadar hepsini yok ediyoruz. Kaliteli zemin yıkama makinemiz ile zeminleri yıkarken isteğe göre cilalayarak da parlatma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bütün bu detay ve ayrıntılar için web sitemizde bulunan iletişim numaralarımız üzerinden bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

KONYAALTI BİNA TEMİZLİK VE SERVİS HİZMETLERİ

Konyaaltı bina temizlik şirketimiz sizlere özel temizlik hizmetleri sağlamaktadır. Bu hizmetlerimizi müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlamaktayız. Hizmetlerimiz şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Haftada bir ile üç gün arasında bina içi ve bina çevresi temizliği. 
  • En son teknolojik makineler ile genel temizlik.
  • Aybaşı ve sonunda çim biçme ve çiçek budama işlemleri.
  • İsteğe bağlı olarak her gün belirli saatlerde çöp toplama hizmeti.
  • Yine talebe göre evlere sabah servisi.
  • Elektrik arızaları için servis bakımı.
  • Su ve hidrofor bakımı yapılmaktadır.
  • Çıkabilecek diğer arızalar için teknik servis hizmeti.

Konyaaltı bina temizlik şirketimiz sizler için ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam etmektedir.

KONYAALTI BİNA TEMİZLİĞİ HAKKINDA

Yapmış olduğumuz bina temizliklerinde gerekli hizmeti verirken güveni de sağlamaktayız. Konyaaltı bina temizliği ayrıcalıklı hizmetleri ile sektörde kendini farklı kılmıştır. Firmamız başarısını müşterilerimize sağladığı üstün hizmet ve güven ile kurulduğu ilk günden itibaren giderek arttırmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimizi ve hakkımızdaki bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Top