Antalya halı yıkama Tek temizlik

Antalya halı yıkama Tek temizlik

Antalya halı yıkama olarak halılarınızın ömrünü uzatma garantisi ile çalışmaktayız. Halılarınızın ömrünü uzatmak için halı bakımı ve temizletme işlemleri sırasında kullanılan makine ve ilaçların büyü oranda etkisi var. Şirket olarak kullandığımız yıkama makineleri en son modeldir. Ve halı temizliğinde kimyasalı en az olan temizlik maddeleri tercih etmekteyiz. Halılarınızı yıkamadan önce süpürge işle süpürerek toz, bakteri ve kirleri temizlemekteyiz. Daha sonra yıkama işlemine başlatmaktayız. Çünkü bu sayede çamurlaşmaya engel olarak daha iyi temizlik ortaya çıkıyor. Yıkanan halılarınız özel kurutma makineleri ile kurutulur ve nemini almak için kurutma odalarına götürülür. En son işlemi biten halılar özel halı kılıflarına konularak söz verilen tarihte sizlere teslim edilir.

EŞYALI EV TEMİZLİĞİ

Eşyalı ev temizliğiyapmak boş evi temizlemekten daha zordur. Bunun nedeni ise ev içerisinde bulunan eşyalara zarar gelmeden temizlik yapılması ve daha sonrasında ise eşyalarında temizliğinin sağlanmasıdır.  Şirket olarak bu işi en iyi şekilde sizlere sağlamaktayız. Örneğin yer yüzeylerinin cinsine göre özel temizleyiciler kullanırız. Koltuklardaki ve halılardaki leke ve kirleri temizlerken renklerinin solmamasına ve deforme olmamalarına özen gösterilerek temizlik yapılır. Personel olarak ev temizliğinde oda ve iş paylaşımı yaparak daha hızlı ve güvenli iş çıkarırlar. İstenilen bütün temizlik işi en iyi şekilde teslim edilir iken eşyalarda tertemiz ve zarar görmeden teslim edilir.  En çok dikkat edilen nokta ise eşyaların bulundukları yerlerde eşyalar çekilerek dikkatli bir şekilde temizlenir.

EV TEMİZLİK FİYATLARI

Ev temizliği zaman gerektiren, enerji harcanan bir konudur. Zamanı olmayan ve yorgun olanlar ev temizliği konusunda zorluk çekmektedir. Fakat temizlik şirketlerinin tercih edilmesi ile bu konuda kolaylık sağlanır. Ev temizliği fiyatları konusunda ise ev temizliğinde yapılacak işe ve harcanacak zaman göre şirketler arasında farklılık yaşanmaktadır. Düzenli temizlik yaptırılması halinde daha az temizlik işi olacağından daha az faturalar çıkabilir. Firmalar devamlı müşterilerine özel indirimlerde uygulamakta. Aslında bakıldığında yapılan temizliğin başarısı, size kalan süre ve yorulmamış olmanız düşünüldüğünde ödenecek fiyatları gayet uygun olarak düşünülür.

Top