Antalya Havuz Temizliği

Islak ortamlar mikroorganizmaların hızla üremesine ortam sağlamaktadır. Bu sebeple havuz temizliği üzerinde durulması ve atlanmaması gereken bir temizlik türüdür. Havuz temizliğine dikkat edilmemesi durumunda sıcaklğında etkisi ile havuz içerisinde yosunlanmalar gözükebilir. Havuz içerisinde oluşacak tortu ve yosun havuzunda mikroorganizma sayısının falza olduğunu göstermektedir. Bu sebeple özellikle kalabalık ortamlarda kullanılan havuzların temizliklerinin sık sık gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Havuz temizliği insan sağlığı için oldukça önemlidir. Havuzların temiz olmaması idrar yolu enfeksiyonları, ciltte görülebilecek alerjik reaksiyonları gibi pek çok hastalığın ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bu sebeple havuz temizliğinde ozon ve klor gibi kimysal maddelerin kullanılması filitrelerin düzenli olarak çalıştırılması gerekmektedir. Kimyasal maddeler kullanılarak gerçekleştirilecek havuz temizliği havuzda oluşacak mikroorganizmaların  tamamen yok olmasını sağlamayacaktır. Bu sebeple belli aralıklar ile havuz suyunun tamamen boşaltılmak suretiyle, havuz tabanının  temizlenmesi gerekmektedir. 

Havuz temizliği hizmeti son derece profesyonellikle gerekleştirilmesi gereken işlemlerden birisidir. Temizliğin bakanlık standartlarında yapılamaması durumunda havuzu kullanan pek çok insanın hayatı tehlikeye atılmış olmaktadır. Bu sebeple havuz temizliği sırasında yapılması gereken temizlik aşamaları eksiksiz olarak tamamlanmalı ve havuz temizliği günlük ve aylık periyotlar ile tamamlanmalıdır. Günlük olarak havuz temizliği fitresinin kontrol edilmesi, çalışır durumda olduğunda emin olunması ve ters filitreme olarak adlandırılan yöntem kullanılarak temizlenmesi gerekmektedir

Tek temizlik firması olarak uzman ve havuz temizliği konusunda uzman ekibimizde havuz temizliklerinizi belli bir düzen içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Havuz temizliğinin sağlık açısından ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Havuzlarınızın günlük, aylık ve yıllık bakımlarını itina ile gerçekleştirmekte, havuz suyu ölçümlerinizi düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Antalya havuz temizliği konusunda vermiş olduğumuz profesyonel hizmet desteği ile Antalya'nın en iyi temizlik firması olamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Temizlik sektöründe yer almaya başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyetini son derece önemsemekte, profesyonel hizmet kalitesi için her geçen gün kendimizi geliştirmeye gayret göstermekteyiz. Havuz temizliği işlemlerimiz sonrasında havuzunun ph, klor ve ozon seviyelerinizi kontrol etmekte yıllık ve aylık bakımlarımızın ise havuz temizleme sistemlerinizin bakımını da gerçekleştirmekteyiz.

Top