Antalya Hastane Temizliği

Hastaneler şifa bulmak amacıyla gittiğimiz ve hijyen seviyesinin üst nokta da olmasını beklediğimiz yerlerdir. Hastaneler gün içerisinde ziyaret edilen kişi sayısının fazla olması hem de ziyaret eden kişilerin riskli grupta olmaları sebebi ile hijyenin üst seviyede tutulması gereken noktalardır. Hastanelerin temizlik işlemlerinin gün içerisinde ve aralıksız bir şekilde devam etmesi kamu sağlığı ve güvenliği açısından oldukça önemlidir. Bulaşıcı hastalıklarının yayılmasına ortam sağlayan kalabalık ortam ve riskli grupların bir arada bulunması gibi faktörler hastane temizliğine verilmesi gereken önemin mahiyetini bize göstermektedir. 

Hastane temizliğini gerçekleştirecek personeller son derece önemlidir. Hastane ve klinik temizliklerinizi bu konuda eğitim almış personellerin gerçekleştirmesi gerekmektedir. Ayrıca hastanelerde diğer mekanların temizliklerinden çok daha ayrı ve farklı nitelik gösteren deterjanlar kullanılması gerekmektedir. Hastane temizliğinde kullanılan deterjanların dezenfektan özellikleri sıradan temizlikte kullanıla deterjanlara göre çok daha yüksektir. Uzun süreli koruma ve hijyen sağlayan bu deterjanların kullanımı sırasında deterjan miktarına dahi çok fazla dikkat edilmesi, bilinçli personelleri tarafından temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Tek temizlik firması olarak hastane temizliği konusunda eğitimli ve profesyonel personel kadromuz ile hastane ve klinik temizliği işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Kullanmakta olduğumuz temizleyici ve deterjanlar mikroorganizmalarının üremesini ve yaşamasını engelleyici malzemelerden üretilmektedir. Tek temizlik firması olarak Antalyanın hastane temizliği konusunda tek ve uzman ekibi ile çalışmaktayız.

Firmamızın faaliyetleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak fiyat ve hizmet seçeneklerimizi öğrenmek için web sayfamız üzerindeki iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Antalya hastane temizliği konusunda hizmet vermekte olan firmamız yalnızca Antalya merkez ilçelerde değil Antalyanın her noktasına temizlik hizmeti sunmaktadır. Hasta odalarından, yoğun bakım servislerine, ameliyathanelerden, hastane kantin ve tuvaletlerine kadar her mekan uygun temizlik teknik ve ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Hijyen ve halk sağlığı bizim için her şeyden önemlidir. Temizliğini gerçekleştirdiğimiz hastanelerden yüzde yüz memnuniyet almakta, işimizi severek gerçekleştirmekteyiz. 16 yılı aşan bir zaman diliminde başta Antalya ve çevre illerde hizmet veren firmamızın kalitesinden çok memnun kalacaksınız. Uzman ve hijyenik temizlik hiç bu kadar uygun fiyatlı olmamıştı.

Top