Antalya Halı yıkama

Halı yıkama pek çok için en zor temizliklerden birisidir. Özellikle halı yıkamak ve kurutmak için evlerimizde yerlerimizin oldukça sınırlı olması, cami kreş gibi yerlerin halılarının büyük olması sebebi ile elde temizlenmeye imkan vermemesi temizlik şirketlerinden yardım alma ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Tek temizlik olarak 16 yılı aşkın süredir halı yıkama fabrikamız ile ev ve iş yerleri halılarınızı yıkamaktayız. Tek temizlik ailesi olarak her daim müşteri odaklı çalışmakta müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktayız. Kaliteli temizlik ilkesini hiçbir zaman dilimizden düşürmemekte güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz, uygun fiyat seçeneklerimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Halılarımız özellikle evlerde temizliklerine en çok önem verilmesi gereken yerlerdir. Yapılarının toz, mikroorganizma ve kir tutmaya elverişli olmaları sebebi ile temizlenmesi zor olan halılar toz ve mikropları bünyelerinde barındırmaları sebebi ile pek çok bulaşıcı hastalığa sebep olmaktadır. Bu sebeple halı temizliklerinin özellikle evlerde sık sık ve düzenli olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Tek temizlik firması 2000 yılıdan beri halı yıkama fabrikalarımız da temizlik hizmet sunmaktayız. Halı yıkama işlemlerimii otomatik yıkama ve sıkma makinalarında gerçekleştirmekte güneş enerjisinden yararlanarak kapalı alanlarda kurutmaktayız. Halı yıkama hizmetlerimiz sırasında kullanılmakta olan deterjanların tamamı mikroorganizmaların çoğalmasını önleyici niteliktedir.

Antalya Halı yıkama fabrikamızı ile iletişime geçmeniz durumunda halı yıkama konusunda görevli personellerimiz evlerinize kadar gelerek halılarınızı teslim alacaklar ve temizlenme işleminin ardından halılarınız kullanmaya hazır bir şekilde evlerinize teslim  edilecektir. Kreş, yurt ve camii gibi mekanların halı temizliği ise halıların bulunduğu yerlerde portatif halı yıkama makinelerini kullanmak sureti ile gerçekleştirilmektedir. Fiyatlarımızın sektörde halı yıkama konusunda sunulmakta olan fiyatlara oranla oldukça uygun aralıklarda olup, halı yıkama hizmetimizde fiyatlarımız halılarınızın metrekaresine göre belirlenecektir.

Tek temizlik firması olarak her daim kendisini yenileyen, faaliyet gösterdiği hizmet türlerinde uzmanlaşarak ilerleyen, çevreye ve insan sağlığına önem veren bir firma olmanın haklı grurunu yaşamaktayız. Web sitemiz içerisinde yer alan iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz ve fiyatlandırma hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Top