Antalya Fabrika Temizliği

Fabrika, sanayi işletmeleri gibi büyük ölçekli üretim yapan yerlerde gerçekleştirilen temizlik hizmetine endüstriyel temizlik denmektedir. Fabrika ve sanayi işletmelerinde birçok patlayıcı ve yanıcı madde yer almaktadır. Bu sebeple fabrika temizliği işlemleri sırasında son derece dikkatli olmak, ve özenli bir şekilde temizlik hizmetini gerçekleştirmek gerekmektedir. Fabrika ve sanayi işletmelerinin hemen hemen hepsi farklı çalışma sistem ve mekanizmalar ile çalışmaktadır. Bu sebeple fabrika temizliği işlemleri sırasında iş kazalarını önlemek için uzman bilirkişilerden yapılması gereken temizlik ve kullanılmaması gereken kimyasallar hakkında bilgi alınması gerekmektedir. Aksi halde oldukça basit bir işlem olarak görülen temizlik işlemi istenmeyen ve geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlara sebep olabilecektir.

Tek temizlik firması olarak A dan Z ye her türlü işletme ve fabrikada endüstriyel temizlik hizmeti sunmaktayız. Antalya fabrika temizliği işlemlerimizi gerçekleştirmeye başlamadan önce uzman kişiler tarafından fabrikanız incelenmekte ve kullanılması gereken temizlenme yöntemleri, tercih edilmesi gereken temizlik malzemeleri ve deterjanların değerlendirilmesi yapılmaktadır. Temizlik işlemlerine başlamadan önce işlemler sırasında zarar görebilecek sanayi makinalarınız çıkarılabilir konumda ise binadan çıkarılır, çıkarılamayacak konumda ise zarar görmemesi için gerekli önlemler alınır. Üretimde kullanmakta olduğunuz hammaddeler ise özen ve itina ile zarar görmeyecekler şekilde ambalajlanarak temizlik işlemine geçilir.

Tek temizlik firması olarak iş ve iş güvenliğini son derece önemsemekte kanuni olarak zorunlu olan tüm iş ve iş güvenliği eğitimlerini firmamız personellerine aldırmaktayız. İş ve iş güvenliği eğitimlerini eksiksiz olarak başarı ile tamamlayan personellerimiz önce can güvenliği sonra mal güvenliği için alınması gereken tüm önlemleri bilinçli ve eksiksiz bir şekilde alırlar.

Tek temizlik ailesi olarak sunmakta olduğumuz fabrika temizliği, endüstriyel temizlik hizmetleri ile Antalyanın sayılı ve lider temizlik firmaları arasındaki yerimizi korumaktayız. Fabrika temizliği, endüstriyel temizlik gibi hizmetler gruplarında yardıma ihtiyacınız olması durumunda bize web sayfamız üzerinden, telefon numaralarım üzerinden ve mail kanalı ile ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız 7-24 aktif olup günün her anı kesintisiz iletişim sağlamanız mümkündür. Antalya Tek temizlik firması olarak iş yerlerinizin çalışma akışının olumsuz etkilenmemesi için gece temizlik hizmeti de sunabilmekteyiz.

Top